1. Nové vozidlá
  2. Už čoskoro
  3. GR Yaris
Pokračovanie legendy
Dole Preskočiť
Legenda pokračuje

Úplne nový GR Yaris

Mimoriadna evolúcia

Nový GR Yaris je hot-hatch, ktorý sa stal ikonou. Skvelé auto sa stalo ešte lepším v dôsledku neustáleho zlepšovania, ktoré je súčasťou filozofie Toyoty. Vozidlo poháňané jedinečným 3-valcovým motorom ponúka mimoriadny zážitok z jazdy.

Cestné vozidlo, ktoré čerpá zo skúseností Toyoty z rely závodov
Nová inovatívna osemstupňová automatická prevodovka GAZOO Racing Direct Shift
Vďaka tomu budete vždy v centre diania
Skúsenosti z rely
Šlachtený závodmi
S desaťročiami úspechov v pretekoch rely na najvyššej úrovni je Toyota impozantným zjavom vo svetovom motoršporte. Prečo? Pretože neexistuje lepšie prostredie na vývoj nových technológií a vzrušujúcich nových áut.
Športový automat
Úplne nový športový automat
Automatická prevodovka TOYOTA GAZOO Racing Direct Shift s ôsmimi optimalizovanými prevodovými stupńami zaisťuje bleskurýchle zmeny prevodových stupňov, lepší výkon a dokáže dokonale čítať zámery vodiča. Toto je skutočná pretekárska technológia dostupná na cestách.

Prispôsobí sa vášmu štýlu jazdy

Inteligentná a flexibilná automatická prevodovka TOYOTA GAZOO Racing Direct Shift ponúka režimy Normal, Eco, individuálne nastavenia a viacero športových režimov.

Okamžité preradenie rýchlostných stupňov

Rýchlejšie zmeny prevodových stupňov sa premietajú do lepších časov na trati. Nová automatická prevodovka TOYOTA GAZOO Racing Direct Shift vám dáva výhodu za každých podmienok.

Jazdná dynamika
Navrhnutý pre vzrušenie z jazdy
Najdôležitejším prvkom každého pretekárskeho auta je samotný vodič. Nový GR Yaris bol vyvinutý s touto filozofiou v prvom rade byť zameraný na vodiča. Od vylepšení podvozku, ktoré zvyšujú pocit a spätnú väzbu, až po nízko nastavenú polohu sedenia, každý detail bol vylepšený tak, aby poskytoval vzrušujúci pocit spojenia.

Bezkonkurenčný výkon

Odolnejší a so zvýšeným výkonom aj krútiacim momentom, tento výnimočný motor smeruje od sily k úspechu.

Presnosť, ktorú môžete cítiť

Vďaka tuhšej karosérii, pevnejším uloženiam a zvýšenej tuhosti pruženia je nový agilný GR Yaris naozaj bohatý na spätnú väzbu.

Kokpit zameraný na vodiča

Prepracovaný kokpit zameraný viac na vodiča má nižšiu polohu sedenia a multimediálnu obrazovku orientovanú na vodiča pre väčšie pohodlie a kontrolu.

Špeciálne edície od Sébastiena Ogiera a Kalleho Rovanperu
NAVRHNUTÉ ŠAMPIÓNMI
Objavte dve jedinečné limitované špeciálne verzie nového GR Yarisu vyvinuté rally superhviezdami z Toyoty. Verzia Sébastiena Ogiera v jedinečnej farbe Matt Stealth Grey je vybavená veľkým zadným spojlerom, špeciálnym nastavením AWD a štýlovými modrými detailmi. Karoséria verzie Kalleho Rovanperu dostala špeciálny lak, zadné krídlo inšpirované rally a nový režim Donut.
Registráciou do lotérie získa obmedzený počet výhercov možnosť stať sa vlastníkom jednej z limitovaných edícii modelu GR Yaris. Viac informácii bude dostupných po spustení registrácie.

Exkluzívna možnosť získať GR Yaris V limitovanej edícii Ogier & Rovanperä

Dni
Hodiny
Minúty
Sekundy
Zostaňte informovaní
Nezmeškajte to!
Nový GR Yaris, auto pre nadšencov motoršportu vytvoremé nadšencami. Ak ste jedným z nich, zaregistrujte sa tu a dostávajte najnovšie správy a aktualizácie o novom GR Yaris.