1. Majitelia
  2. Aktualizácia máp

AKTUALIZÁCIA MÁP

Nech už cestujete kamkoľvek, pre pokojnú jazdu je veľmi dôležité udržiavať Váš navigačný systém Toyota aktuálny. Iba tak si môžete byť istí, že zvolená trasa je navrhnutá podľa najnovších dostupných informácií, takže vás neprekvapia zmeny v diaľničnej infraštruktúre alebo iné neočakávané okolnosti na ceste.

Dôjdite bezpečne s aktuálnymi mapami navigačného systému Toyota.

Nech už cestujete kamkoľvek, pre pokojnú jazdu je veľmi dôležité udržiavať Váš navigačný systém Toyota aktuálny. Iba tak si môžete byť istí, že zvolená trasa je navrhnutá podľa najnovších dostupných informácií, takže vás neprekvapia zmeny v diaľničnej infraštruktúre alebo iné neočakávané okolnosti na ceste.

Posledné aktualizácie máp ponúkajú lepšiu projekciu križovatiek, presnejšie časy príchodu a nové objetky záujmu, ktoré vám zjednodušia cestu.

Nové možnosti a vylepšenia

Aktualizácia pre tohtoročné leto zahrnuje nové možnosti a dodatočné vylepšenia, ktoré vám zážitok s navigačným systémom Toyota zintenzívnia. Lepšia konektivita (Bluetooth, USB nabíjanie..), vyššia úroveň kartografie (automatické priblíženie, projekcia tunelov a križovatiek, presnejšie kalkulácie trás..) a alebo integrácia aplikácií sociálnych sietí.**

Ako stará je vaša mapa?

Porovnajte posledné verzie s tou vašou.

  Leto 2012 Jesěň 2012 Leto 2013 Nárast (za 1 rok)
Mapové pokrytie (1) 12.445.006 km 12.675.032 km 12.918.431 km + 473.425 km
Body záujmu (2) 4.248.712 4.696.539 5.018.320 + 769.608 POIs
 
Aktualizujte si navigáciu teraz a užite si skutočnú pohodu na cestách

Posledné aktualizácie navigačných systémov Toyota sú teraz dostupné!

Aktualizácie konzultujte s vaším autorizovaným partnerom Toyota alebo navštívte www.toyota-mapupdates.eu (Opens in new window) (pre všetky navigačné systémy okrem Touch&GO a Touch&GO Plus) a získajte aktualizácie pre váš navigačný systém Toyota.

V sekcii Kontrola pokrytia vyberte príslušný model, v ďalšom kroku zvoľte región Europe a potom na mape označte Slovenská Republika. Následne sa zobrazí posledná dostupná verzia a porovnanie s vašou verziou. Mapy sú v súčasnosti aktualizované 1-2 krát za rok.

Pre navigačné systémy Touch & Go a Touch&GO Plus použite Zákaznícky portál, kde nájdete návod a informácie o aktualizáciách, nastaveniach alebo nákupe ďalších produktov. Aktualizácie môžete tiež konzultovať s vaším autorizovaným partnerom.

* Zdroj dat: Navteq.
** Tieto možnosti nemusia byť dostupné pre všetky typy modulov. Pre viac informácií sa obráťte na vášho autorizovaného partnera Toyota

(1) Albánsko, Bielorusko, Belgicko, Bosna, Bulharsko, Chorvátsko, Čierna Hora, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko (vrátane Andorry a Monaka), Maďarsko, Island, Írsko, Taliansko (vrátane San Marina a Vatikánu), Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Macedónsko / Bývalá juhoslovanská republika, Malta, Moldavsko, Holandsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko (vrátane Kaliningradu), Grécko, Srbsko, Slovenská republika, Slovinsko, Španielsko (vrátane Gibraltáru a Kanárskych ostrovov), Švédsko, Švajčiarsko (vrátane Lichtenštajnska), Turecko, Ukrajina a Veľká Británia.

(2) Evolučná databáza máp NAVTEQ® zahrnuje kategórie "Body záujmu (POI)". Tieto kategórie POI môžu byť dostupné pod odlišným menom / alebo zoskupením kategórii a/alebo zlúčením kategórií. Berte prosím do úvahy, že z dôvodu optimalizácie pamäte nemusia byť niektoré kategórie dostupné vo vašom zariadení. Navyše v rámci databázy máp Základných Bodov záujmu (Core POI) NAVTEQ®, môže váš systém obsahovať rozšírený zoznam kategórií Bodov záujmu zahrnujúci ešte viac informácií!