1. Nové vozidlá
 2. Nový Hilux GR Sport

OBJAVTE NOVÝ HILUX GR SPORT

LEGENDA MÁ NOVÝ VZHĽAD

Najodolnejšia ikona na svete od roku 1968 sa teraz môže pochváliť ešte drsnejším charakterom. Zoznámte sa s novým Hiluxom GR SPORT.

GR SPORT, ktorý prináša do výkonného a zdatného radu modelov Hilux športový dizajn a obohacujúcu dynamiku, je výnimočnou kapitolou legendárneho príbehu.

Má štýl, ktorý púta pozornosť, a kapacitu, ktorá hory prenáša. Hilux GR SPORT je dokonalý pickup na prácu i zábavu.
 • Charakter, ktorý sa vyníma

  Vďaka jedinečnému štýlu inšpirovanému tímom TOYOTA GAZOO Racing je Hilux GR SPORT naozaj výnimočný. Predná mriežka chladiča s čiernou sieťovinou s výrazným nápisom Toyota, 17” dvojfarebné čierne zliatinové disky GR SPORT a čierne obloženie blatníkov kolies mu dodávajú vzhľad súci na etapu Rely Dakar. Vo vnútri sú športové sedadlá GR SPORT z čiernej kože a alcantary v kombinácii s výraznými červenými akcentmi a prvkami z uhlíkových vlákien a logá GR SPORT prítomné v celej kabíne, ktoré dodajú vašim dobrodružstvám športový nádych.

 • Pohon pre všetky dobrodružstvá

  Hilux GR SPORT s jedinečnými dielmi pod kapotou štýlovo zvládne všetky druhy terénu. Nápadné červené jednokomorové tlmiče a predné vinuté pružiny v pravom štýle rely poskytujú ostrejšie riadenie, svižné ovládanie a vyššiu mieru komfortu bez ohľadu na to, či idete po diaľnici alebo jazdíte v teréne. 2,8-litrový vznetový motor s mohutným výkonom 204 k a krútiacim momentom 500 Nm ponúka najlepší výkon i efektivitu.

 • Štýl bez kompromisov

  V štýlovom Hiluxe GR SPORT nemusíte robiť kompromisy v oblasti jeho schopností. S rovnako pôsobivým užitočným zaťažením 1 t a ťažnou kapacitou 3,5 t, ako má zvyšok modelového radu, prevezie ťažký náklad bez toho, aby sa zapotil. Systém 4x4 s manuálnym ovládaním a množstvo asistenčných funkcií pre jazdu v teréne vám pomôže zvládnuť aj tie najzradnejšie časti dňa. Od automatického samosvorného diferenciálu až po asistenta rozjazdu do kopca či aktívnu trakčnú kontrolu – s Hiluxom GR SPORT budete neustále v pohybe.

 • Kabína vysokej kvality

  Drsný zvonka a pohodlný vo vnútri – Hilux GR SPORT bez problémov zabezpečuje rovnováhu medzi prácou a zábavou. Prostredníctvom 8" obrazovky Toyota Touch® 2 na spôsob tabletu máte prístup k množstvu multimediálnych funkcií, vďaka ktorým máte pod kontrolou hudbu aj telefonovanie. Systémy Apple CarPlay® a Android Auto® spolu s audiosystémom JBL a technológiou CLARi-Fi od spoločnosti Harman vám zabezpečia konektivitu i zábavu. A nech vás dobrodružstvo zaveje kamkoľvek, s pokročilými bezpečnostnými a asistenčnými systémami T-Mate po boku bude o vás dobre postarané.

 • Testovaný na extrémne podmienky

  Od impozantných piesočných dún až po údolia posiate balvanmi – kultová Rely Dakar je najťažšou skúškou kvality, odolnosti a spoľahlivosti vozidla. Tam, kde je najdôležitejšia dôvera, Hilux naďalej potvrdzuje svoju legendárnu odolnosť. Po uvedení úplne novej Toyoty GR DKR Hilux na trh – nášho vyzývateľa pre rok 2022 – existuje iba jeden cieľ: víťazstvo. Opäť. Rovnako ako jeho cestný príbuzný, automobil Hilux GR SPORT, aj pickup bol vyrobený a testovaný v najextrémnejších podmienkach sveta, aby sa zabezpečilo, že sa mu žiadny iný nevyrovná.